Başaranlar Termal Otel Müşteri Görüşleri - Yorumları

erol ahıshalı
20-24 Haziran 2018 tarihleri arasında konakladık özellikle personelden çok memnun kaldık. Güleryüzlü ve ilgili hizmetlerinden dolayı tüm personele teşekkür ederim.
Fügen Kızılkaya
Her gelişimde biraz daha gelişmiş, yenilenmiş, huzurlu, temiz bir dinlenme yeri. 2000 li yılların başından beri bu gelişim memnuniyet verici ancak bu geliş bize son derece rahat ve huzur dolu oldu. temizliğe verdiğiniz önem, gösterdiğiniz ilgi dikkate değer. Çalışanlarınızın güleryüzü unutulmaz daha uzun süreli kalışlarda burada bulunmak ise dileğim. Teşekkürler
Emre-Derya Işık
Çok kısa bir süre tesisiniz de kalmış olmamıza rağmen keşke zamanımız biraz daha olsaydı diyerek ayrılıyoruz. Tesisiniz de ki tüm çalışanlara ayrı ayrı ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.Özellikle ve özellikler mutfak personelinizin restaurantınız da görevli garsonların güler yüzlü ve çok efendi hareketleri çok hoşumuza gitti. Restaurant ta garson Mehmet kardeşimizin saygısını inanın anlatmakla bitiremem inanın eğer bir daha tesise gelmek nasip olursa bunda en büyük katkı yaşları küçük ama yürekleri büyük restaurant görevlilerinizin sayesinde olacaktır.İşletmeciden ricamız bu gibi elemanların değerinin bilinmesidir.Herşey için teşekkürler..
Elif Dalyancı
Yaklaşık 1 yıldır yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle Ocak ayında termal bir tesiste tatil yapmaya karar verdik. Başaranlar termali internetten görüp beğendik ve 3 gün kaldık. Tesis her yüönüyle mükemmeldi. Çok memnun kaldık. Kaldığımız süre içinde SPA bölümünden de yoğun olarak faydalandık. Burada bioenerji ve hacamat gibi tedavilerin de uygulandığını görünce cildimdeki yaralara iyi gelir düşüncesiyle bu tedavileri de uygulamaya karar verdim. Salim Ekici Bey de çok ilgilendi ve bu tedavilerden fayda gördüm cildim düzeldi. Bunun üzerine tedaviye devam ettim gut ve gluten alerjim de büyük oranda düzeldi. Salim Ekici Beye ve Başaranlar termale teşekürlerimi sunarım.
Elif Dalyancı
Yaklaşık olarak +--Ocak ayında değişiklik olsun diye ilk defa termal bir tesiste tatil yapmak istedik. Başaranlar termali tercih ettik. İyi ki burayı tercih etmişiz. Tesisleri mükemmel. Hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Personel ilgili. Yemekler çok güzel. SPA merkezi muhteşem. Özellikle bio enerji ve hacamat gibi alternatif tedaviler için Salim beye çok teşekkür ederiz. Uyguladığı yönetmlerden çok fayda gördüm. Herkese tavsiye ederim.
Nazif Recep FIRINCI
Geçen hafta 3 gece kaldım.Gerçekten harika bir tesis.Her şey düşünülmüş.Sanki evinizde gibisiniz.Her yer tertemiz.Daireler hijyende 10 numara.Daire içindeki havuz harika.Kısacası sağlık içinde bir tatil için ideal bir yer..Teşekkürler Başaranlar.En kısa sürede yeniden görüşmek üzere..
Nazif Recep FIRINCI
3 gece kaldım.Gerçekten sağlık için ideal bir tesis.Tamamen temizlik ve hijyen kokan bir tesis.Her şey düşünülmüş.Harika bir ortam.Kendinizi sanki evinizde hissediyorsunuz.Personel saygılı ve yardımsever.Odalar rahat ve kullanışlı.Havuz ve odalardaki küçük havuz tertemiz.En kısa zamanda tekrar geleceğim inşallah.Teşekkürler..
Eren Bilge
İnternetten arayıp bulduğum ve eşimle kaldığım bir tesis. Kampüs yapısı, odalarının içinde havuzu olması, personelinin güleryüzlülüğü, genel temizliği, camisinin, marketinin olması, ortada gezen kümes hayvanları, çocuklar için oyun bahçesi vs. hep artı puan. Ancak, ifade etmeyi istediğim birkaç husus var: 1- 1+1 dairelerde eşyalar artık eskimiş, değişmesi lazım. 2- Ortak havuzların kullanımında bazı giyim kurallarının konması iyi olacaktır. Genelde muhafazakar ailelerce kullanılan tesisde, islami koşullardan çok uzakta giyisilerle havuza giriliyor. En azından bayanlarda tayt, erkeklerde uzun şort-mayo kullanımı gibi. 3- Hayvanat bahçeniz çok hoş. Ancak, bilmiyorum veterineriniz size bilgi verdi mi, içinde çok az olsa da kistli sakatat yedirilen köpeklerden insanlara geçen hidatik kist denilen ve tedavisi çok zor, ciddi cerrahi müdahaleler gerektiren, tekrarlamaya müsait bir hastalık vardır. Hayvanat bahçenizde ki köpeklerin beslenmesine çok dikkat edilmesi, 3-4 ayda bir mutlaka iç-dış parazit ilaçlamaları yapılması şarttır. Veterinerinizden bilgi alınmasını ve uygulanması çok önemli. Çünkü özellikle çocuklar köpekleri tellerin arasından seviyorlar.
Ayhan Atıcı
Rahatsızlığımdan dolayı acil olarak karar verip rezervasyon yaptırdığım bir tesis. Rezervasyonum pazar günü olmasına rağmen ailecek cumartesi gününden yola çıkarak gittiğimiz ama resepsiyondaki arkadaşların yer olmadığını belirtmesi üzerine civardaki başka bir tesiste 1 gece konaklamak zorunda kaldık. Kaldığımız tesisteki odaların pislik içinde olması, tesisin çok düzensiz olması ve çalışanların ilgisizliği ve suratsızlığı yüzünden Başaranlardaki rezervasyonumuzu da iptal ettirmeyi düşünmüştük. Düşüncemizden vaz geçerek pazar günü başaranlara geldik ki... Ben başaranlar içinde aynı görüşleri paylaşacağımı düşünürken tam aksi yönde gelişmeler oldu. Çalışanların hepsi güler yüzlü ve ilgili insanlar. Odalar çok temiz. Tesis çok güzel ve insanı sıkmayan bir yapıda.12. yaşındaki kızımın çok eğlendiği ve 9 aylık bebeğimizin bile bize hiç eziyet etmediği çok memnun olarak ayrıldığımız ve bir dahaki sefere Allah izin verirse daha uzun süreli kalmayı düşündüğümüz bir tesis. Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar hak eden bir kuruluş. Allah başarılarınızı daim etsin inşallah.
mevlut eken
herşey dört dörtlük bu tesisi bizlere sunan başaranlar termal ekibine teşekkürler ayrıca masaj ile kendinizi tatil yaptıgınızı hissettiren muhammed beye ayrıca teşekkürler herkese tavsiye ederim.
Yelda KARABULUT
20-28 OCAK 2018 TARİHLERİ ARASINDA 5 ARKADAŞ MİSAFİRİNİZ OLDUK.RESEPSİYONDA ÇALIŞAN ARAKADAŞLARA(ÖZELLİKLE SORUMLU BEYFENDİYE VE MURAT BEYE),SPA DA GÖREVLİ ARKADAŞLARA(AYNUR HNM.AYŞENUR HNM.SPA RESEPSİYONDAKİ GÖREVLİ ARKADAŞLARA),TÜM TEMİZLİK ELEMANI ARKADAŞLARA VE SİZ TESİS YÖNETİCİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.HER KONUDA ÇALIŞANLARINIZ ÇÖZÜM ODAKLI VE GÜLER YÜZLÜ DAVRANDILAR.HER ŞEY GÜZELDİ TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
BURAK DİLEK
Neredeyse her yıl Afyon'a geliyoruz.Bu senede Başaranlar Termal'e geldik. Burada 2+1 dairede konakladık. Orada 2 tane tek kişilik 1 tane 2 kişilik yatak vardı. Ayrıca salonda 2 tane tekli koltuk 1 tane kanepe televizyon vs. vardı bizim için tam uygundu.Havuz'un boyutu iyiydi.Ev sıcaktı bu nedenle eğer gelicekseniz kısa kollu bişey getirin. Havuz ve Spa merkezine gelirsek orada havuz büyüktü ve güzeldi.Kaydırak da iyiydi çünkü kaydırak havuza düşmüyordu su kendisi durduruyordu. Orada mayo ve bone zorunluydu ve biz bone getirmemiştik oradaki görevliden satın aldık . Orada 9-15 arası kadınlar 4-10 arası erkekler giriyor. Sauna ,Buhar odası ,göbek taşı ,terapi havuzu (sıcak) vardı ve iyiydi.Tüm personeller çok ilgiliydi güler yüzlüydü kibardı ve mütevaziydi .Havuz için havlu oradan veriliyordu evde ise geldiğimizde vardı. Dışarıda ise çim futbol sahası,küçük bir basketbol sahası , mini hayvanat bahçesi vardı (köpekler, tavus kuşları, tavuklar ,atlar vs.) ayrıca çocuk parkı çok güzeldi . Orada playstation oynama ,oyun salonu ve market vardı bunların hepsinde çok vakit geçirdik.Biz memnun kaldık tavsiye ederiz.
Dursun SAY
20-26 Aralık tarihleri arasında otelinizde 2.defa ailece konakladık.Otele giriş tarihimizden çıkış tarihine kadar karşılaştığımız bütün personelin güler yüzü bizi de güler yüzlü olmaya mecbur kıldı.Hatta havuz girişinde bizi karşılayan(ismini hatırlayamadım) arkadaşın güler yüzü,saygı ve hürmeti takdire şayan.Havuz demişken;yetkili arkadaşlardan ricam ayın personeli panosuna Muhammet beyin (büyük Muhammet)resminin japonla yapıştırılıp 12 ay kalması.Hasılı hepinize çok teşekkür eder;Seneye aynı dönemde görüşmek dileği ile...
MUAMMER ÇELİK
12-15 Aralık tarihleri arasında 3 gün eşimle birlikte kaldık.Girişten çıkışa kadar otelden son derece memnun ayrıldık.Personel ilgili ve güleryüzlü,Temizlik her alanda iyi.Seneye yine tercihim Başaranlar olacak.
murat
tşkler başaranlar
Şafak Bey
Ailecek iki kez gittik çok memnun kaldık, Üçüncü kez gitmeyi planlıyoruz. Belirtmek istediğim tek eksik masaj yapılan odaların soğuk olması, hamamdan masaj odasına geçerken üşümüştük.
Gülcemaal topdağ
Basaranlar otele 3. Kez gidiyorum. Her defasinda daha cok memnun kalarak ayriliyorum otelden. Benim küçük kizimin 2. Evi oldu orasi. Her defasinda cok ozluyor orayi. Tum personellerinize ozellikle Yasemin hanim ve ezgi yildiz hanima cok tesekkur ediyorum.
oğuzhan eğdir ve ailesi
Başaranlar termal ailesi çalışanlarına selamlar bu güzel aile ortamına bu ikinci gelişimiz bu çatı altında insan hemen hemen aradığı tüm güzellikleri bulabiliyor. bu güzellikleri yaşanmasına vesile olan tüm emektarlara, personellere ve yönetim kadrosuna sonsuz teşekkürler. birinci gelişimizde küçük kızım benim hatalı davranışım yüzünden küçük bir kaza geçirdi acı bir tecrübe ile başaranlar termal de uzun sürecek inşallah bir dostluğun kardeşliğin temeli atıldı. geçirdiğimiz küçük bir kaza sonucu işletme müdürü Süleyman beyin bizimle hemen ilgilenmesi ve yanımıza resepsiyonist yaşar beyi bize yardımcı olarak vermesi afyon devlet hastanesine gidişimizden dönüşümüze kadar oradaki işlemlerde beni beni bir an olsun yalnız bırakmayan yaşar beye teşekkür ederim. işte bu güzel dostluk kardeşlik bu zor anımda beni yalnız bırakmadıkları için böyle başladı. tekrar teşekkür ederim Allah razı olsun
MİRAÇ
BUGUN ÇOK MUTLUYUM ÇÜNKÜ DAHA YENİ GELİYORUZ
ÖZNUR DİLMEN
HER ŞEYİN DÜŞÜNÜLDÜĞÜ KOMPLİKE BİR İŞLETME. ÇOCUKLU BİR AİLE OLARAK ÇOK RAHAT ETTİĞİMİZİ FARKLI EĞLENCELERE İMKAN TANIDIĞINIZ İÇİN ÇOK KEYİF ALDIĞIMIZI SÖYLEYEBİLİRİM.PARK,BASKET VE FUTBOL SAHALARI, HAYVANAT BAHÇESİ ATA BİNMEK GERÇEKTEN KEYİFLİ VE FARKLI DENEYİMLERDİ. ORHAN ABİ HAYVAN SEVGİSİYLE DOLU RESEPSİYONDAKİ GÜLER YÜZLERİYLE İBRAHİM VE YUSUF BEYLER HER TÜRLÜ İHTİYACIMIZDA YANIMIZDALARDI BAŞARANLAR BU İŞİ BAŞARMIŞ TEŞEKKÜRLER
AYŞE KÜBRA
BAŞARANLAR TERMAL HAVUZLARINIZ ÇOK GÜZEL HAYVANLARINIZ HERŞEYİNİZ. BAŞARANLAR TERMAL CİDDEN BAŞARMIŞ BURAYA BİR DAHA GELCEM O YÜZDEN ŞİMDİLİK BİR YIL SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE.
LOKMAN EŞİN VE AİLESİ
BAŞARANLAR AİLESİNE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
KEDİ SEVDALISI VE AİLESİ
ÇOK GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİM. AİLEMLE BİRLİKTE ÇOK EĞLENDİK.DOĞAL ORTAMIYLA HAVUZUYLA HAYVANLARIYLA BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ KRİTİLERDİ. BAŞARANLAR TERMAL BUNU İYİ BAŞARMIŞ.
Uğur GÖK
Bu sene ilk defa Başaranlar termalde 514 nolu odada tatil yaptım. Genel itibariyle çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle danışmada duranından restoranda servis yapanına kadar tüm personelin güler yüzlü oluşu mükemmeldi. Kesinlikle etrafımdaki herkese anlatıp tavsiye ettiğim termallerin başında geliyor. Bir dahaki tatilimde de kalmayı isteyebileceğim bir mekan. Bu nezih ve güzel ortamı kuran ve çalışan herkese teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere!!!
HALİS ŞENTÜRK
TEŞEKKÜRLER BAŞARANLAR TERMAL 518 NOLU ODADA 5 GÜN KONAKLADIK BAŞTA SÜLEYMAN BEY OLMAK ÜZERE RECEPSİON GÖREVLİLERİ SPA MERKEZİ VE TÜM ÇALIŞANLARIN İLGİ ALAKA VE SEMPATİK DAVRANIŞLARI BİZİM BURADA HUZURLU BİR TATİL YAPMAMIZI SAĞLADI TAM BİR AİLE ORTAMI BAŞARANLAR TERMAL VE CALIŞANLARI NA SONSUZ TEŞEKKÜRLER BİR SONRAKİ KONAKLADIĞIMIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE
*/?>